Volám sa Alica a ako dieťa som vždy zbožňovala rozprávku o Šalátienke. Vždy som snívala o tom, že budem mať najdlhšie a najkratšie vlasy na svete. A môj sen sa aj splnil, a preto vám prezradím tajomstvo, ktoré mi k tomu pomohlo.

Starý recept

Tento článok je určený všetkým ženám, ktoré chcú najsť dokonalý spôsob ako zmeniť kvalitu vlasov, rýchlosť ich rastu a zabrániť rozštiepeným končekom. Vlasy si nechávam dlhé už 7 rokov, a asi aj vy poznáte pár trikov ako si vlasy udržať silné a krásne. Pred rokom som si všimla, že stav mojich vlasov sa zhoršil! Boli suché a krehké, mala som rozštiepené končeky, lupiny a vlasy prestali rásť. Bola to moja nočná mora. Poradila som sa o tom s mamou.

A ani neviem ako sa jej mám poďakovať! Doslovne ma zachránila. Povedala mi o recepte so vzácnymi zložkami. Dlho som po nich pátrala, spravila som si masky, a aplikovala som ju na končeky vlasov. Vlasy začali znova rásť, ale masky nebolo ľahké pripraviť. Potom som sa stretla s kamarátkou, ktorá mi povedala, že na trhu je špeciálny produkt z tých istých zložiek!

Viete... je to skutočne zázrak! Výsledky sú také isté ako s maminym receptom, ale už nemusím pátrať po ingredienciách a všetkých produktoch, ktoré potrebujem na prípravu. Nikdy som si nemyslela, že produkt z obchodu bude lepší ako niečo pripravené doma! Ale je to zázrak! Za dva mesiace mi vlasy narástli o 10 cm! Mám nádherné lesklé vlasy! Už žiadne rozštiepené končeky! Je to skutočný poklad! Ale...

Fľaštička, ktorú mi dala kamarátka bola takmer prázdna, takže som začala hľadať Bliss Hair v obchodoch, ale nemohla som tento produkt nikde nájsť. Už som si myslela, že ho stiahli z trhu, a že si budem musieť znova pripravovať masku doma... Rozhodla som sa zavolať kamarátke a tá mi poradila, kde sa dá zohnať!

Môžete si kúpiť Bliss Hair jedine z oficiálnej webstránky inak môžede dostať podvrh. Stalo sa to mojej kamarátke, keď si kúpila lacnejšiu verziu, ale kvalita bola strašná. Takže som si objednala 3 fľaše naraz, nech sú moje vlasy aj naďalej krásne.

Ideálny produkt na vlasy existuje!

V konečnom dôsledku používam Bliss Hair až asi rok a stále si doplním zásobu. Moje vlasy sú živé, upravené a jemné na dotyk, bez rozštiepených končekov a lupín. Vlasy mi nikdy tak rýchlo nerástli - takmer 40 cm za rok. Znie to super, že?

Páči sa mi, že celý proces starostlivosti nezaberie veľa času. Už v kúpeľni nemám stovky fliaš lebo mám Bliss Hair Jednoducho ho aplikujem na vlasy, zľahka ho vmasírujem - je veľmi ľahký, bez pocitu mastnoty. Potom nechám vlasy prirodzene uschnúť alebo si ich vyfúkam. A to je celé tajomstvo! Verili by ste tomu?

Ak to niekoho zaujíma, podelím sa s vami o oficiálnu webstránku. Dá sa objednať tu. Ale dávajte si pozor na podvrhy! A pamätajte, krása vychádza z vnútra, len ju musíte cítiť!

OBJEDNAJTE SI BLISS HAIR TERAZ

© 2017 INSTAGRAM

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .