• BLOGS
 •  
 • PAR MANI
 •  
 • KONTAKTI

Sveicināti! Mani sauc Linda Kalniņa, un es esmu 36 gadus veca. Es nolēmu izstāstīt savu stāstu. Manu stāstu par sadzīvošanu ar psoriāzi. Tēma ir nedaudz sensitīva, jo īpaši sievietēm. Nav viegli par to runāt... Psoriāze ir komplicēts medicīnisks stāvoklis, kam turklāt ir neestētiska ietekme. Dzīve var kļūt par mocībām, ja tev uz ādas ir neglīti un neaizsedzami pleķi. Pat, ja neskaita niezi, pietūkumu un ādas lobīšanos, tev vēl jāsadzīvo ar citiem, kas runā par tevi aizmuguriski. Daudzi cilvēki turklāt tic, ka psoriāze ir lipīga. Tāpēc tie, kuri cieš no psoriāzes, kļūst gandrīz vai izolēti no sabiedrības un tādēļ nevar dzīvot normālu dzīvi... Es esmu vecumā, kad citu viedokļiem mani ievainot jau kļuvis sarežģīti, taču šis bija pārāk smagi pat man...

Viss sākās pirms pieciem gadiem. Biju iegājusi dušā, taču tad es sajutu dažas kreveles uz ādas, elkoņu rajonā. Tās bija pirmās zonas, ko skāra iekaisums. Tās izskatījās kā rozā plāksnītes, turklāt tās bija cietas, ar noberzuma pēdām. Pāri tām uzklāju kosmētisko krēmu. Es domāju, ka tā ir tikai sausa āda - jo es to ne pārāk rūpīgi kopju. Gribu teikt, ka es vienmēr rūpējos par sevi un rūpīgi izvēlos, kādus kosmētiku un ādas kopšanas produktus es izvēlos. Man nekad nav bijusi alerģija.

Neparastie pleķi pēc trīs nedēļām sāka izplesties, un es pamazām kļuvu satraukta. Nekavējoties devos pie dermatologa. Pēc rūpīgas pārbaudes un analīzēm diagnoze bija psoriāze. Es biju šokā! Ārsts man izrakstīja parasto terapiju. Hormonālos medikamentus (ziedes un losjonus) un homeopātisko programmu (vanna ar jūras sāli un zālītēm). Taču ārstēšanai bija vien īslaicīgs efekts. Pleķi mainīja krāsu un pazuda citi simptomi (nieze un iekaisuma reakcijas). Tomēr, kad pārtraucu intensīvo kursu un sāku uzturēšanas programmu, visas problēmas parādījās no jauna. Vēl jo vairāk, izskatījās, ka pēc hormonālās ārstniecības pleķi sāka augt vēl ātrāk. Tas viss vilkās apmēram divarpus gadus. Šajā laikā psoriāze izpletās pa rokām. Es biju šokā, kad ieraudzīju slimības simptomus arī uz kājām un dibena! Likās, ka sajukšu prātā. Situāciju vēl sliktāku padarīja mana panikošana. Kad palasīju, ko raksta citi cilvēki, kuri arī cieš no psoriāzes, stress kļuva vēl lielāks. Daži mēģināja izārstēties jau 15 - 20 gadus. Citi sadzīvoja ar šo problēmu visu dzīvi...

Es izmisīgi iegādājos visdažādākos farmaceitiskos produktus pret psoriāzi. Krēmus, pilienus, sprejus, visu... es izmēģināju alternatīvās medicīnas metodes, piemēram, apmeklēju spa ar īpašu dubļu vannām. Vienreiz es pat mēģināju pievērsties eksorcismam, izdzenot slimību ar vecu burvestību. Protams, nebija nekādu rezultātu. Mana problēma arvien vairāk ietekmēja manu dzīvi un arī darbu. Man bija kauns par sevi un savu izskatu, kas padarīja mani ātri nokaitināmu, agresīvu un pārāk jūtelīgu. Un tuneļa galā nebija gaisma...

Es padzirdēju par PsoriFix no draudzenes. Viņa izvēlas dabīgo ārstniecību, kas neiekļauj "smago artilēriju" kā hormonus. Pēc visiem maniem eksperimentiem ar zālēm mani nebija ilgi jāpārliecina. Es nopirku PsoriFix ražotāja mājaslapā un sāku ārstniecības kursu. Man nebija ko zaudēt, izņemot laiku un enerģiju... Ja godīgi, pēc tik daudziem neveiksmīgiem ārstēšanās mēģinājumiem es pat vairs necerēju uz pozitīvu iznākumu. Mana ārsta teiktais, ka dabas produkti ir bezjēdzīgi problēmām, ko nevar atrisināt pat hormoni, bija dziļi iesēdies galvā.

Pēc 10 dienu kursa ar PsoriFix es pēkšņi pamanīju, ka gandrīz vairs nemaz nejūtu niezi un dedzināšanu. Brīžiem es pat aizmirsu par faktu, ka man ir psoriāze... Izmainījās arī manas ādas izskats. Pleķi sāka izgaist un iekaisumi vienkārši pazuda! Ādas lobīšanās pazuda, un mana āda atkal kļuva maiga! Es nevarēju tam noticēt! Es uzklāju PsoriFix uz citiem plankumiem, un tie pārstāja izplesties, līdz pilnībā izzuda! Mani psoriāzes novēršanas panākumi ar PsoriFix mani tiešām iespaidoja, un es biju gatava to novest līdz galam. Pēc mēneša no šīs problēmas nebija vairs ne miņas! Mana āda bija tieši tāda, kā pirms slimības. Nebija vairs ne pleķu, ne kreveļu, ne citu psoriāzes pazīmju. Nekā!

Pēc aptuveni trīs mēnešiem es pilnībā izveseļojos. Man neparādījās jauni pleķi, savukārt vecie pārvērtās par maziņiem, tumšiem traipiem, kurus pamanīt varu tikai es pati. Ar laiku tie kļuva vēl mazāki, līdz pazuda pavisam. Tagad es lietoju PsoriFixproaktīvi, reizi divos mēnešos. Iespējams, tas pat nav vajadzīgs. Tik un tā, PsoriFixnav nekādu kontrindikāciju vai blakus efektu, tāpēc to var lietot pat pēc ārstniecības kursa pabeigšanas. Es pat nevaru atrast vārdus, lai aprakstītu, cik laimīga tagad esmu! Godīgi, es tiešām gribu, lai manis pieredzētais palīdz visiem, kuriem nepieciešama īpaša aprūpe - lai tā būtu iespēja sākt jaunu un veselīgu dzīvi bez psoriāzes!

Tagad es padalīšos ar jums visā, ko zinu par šī produkta sastāvu. PsoriFix satur 5 pamata sastāvdaļas.

 • Parūkkoka ekstrakts 
  Tam piemīt detoksifikācijas īpašības.
 • Tējas koka eļļa 
  Tai ir antibakteriālas īpašības, kas palīdz dziedēt brūces.
 • Lielā strutene (Chelidonium majus) 
  Tai ir antibakteriālas īpašības, kas sadziedē sīkās plaisiņas ādā.
 • Kadiķu eļļa 
  Tai ir antiseptiska ietekme uz ādu, tā novēršot infekciju iekļūšanu sīkajās brūcītēs.
 • Bērza koka ekstrakts 
  Tam piemīt pretiekaisuma īpašības, kas neļauj veidoties pietūkumam.

Butilhidraksitoluols (BHT), izšķīdināts C vitamīnā (askorbilpalmitāts), geraniols, citronelols, eugenols, izopropilmiristāts. Šīs sastāvdaļas notīra ādu un novērš infekciju iekļūšanu asinsritē. Tās regulē metaboliskos procesus dziļākajos ādas slāņos, uzlabo mikrocirkulāciju, kā arī palēnina ādas šūnu pataloģisko sadalīšanos.

Ir svarīgi saprast, ka autentiskā formula PsoriFix satur tikai īstus medikamentus. PsoriFix var pasūtīt tikai ražotāja mājaslapā! Pretēji tu riskē iegādāties viltotu produktu, kas var pat pasliktināt slimības gaitu.

Īpašās sastāvdaļas PsoriFix ļauj lietot jebkurā slimības stadijā un formā. Iespējama ar kombinēšana ar tradicionālām ārstniecības metodēm. Starp citu, mans ārsts arī bija pārsteigts par rezultātiem, ko sniedza PsoriFix. Tagad viņš to lieto kā primāro vai papildu līdzekli, lai atvieglotu un likvidētu psoriāzes simptomus.

Par laimi, mana pieredze var palīdzēt jums atgūt veselību. Es priecāšos atbildēt uz visiem jautājumiem!

Komentāri

Liene, 30

17.12.2017

Paldies par informāciju! Noteikti pamēģināšu!

Vika, 25

17.12.2017

Manā gadījumā psoriāze parādījās pirms 9 gadiem... Es esmu izmēģinājusi tik daudz visu ko! Kāpēc mans ārsts neieteica šo produktu? Vai tas ir jauns?

Linda, 36

17.12.2017

Šis produkts, PsoriFix, īstenībā ir jauns līdzeklis. Varbūt tavs ārsts par to nezina.

Ieva, 33

17.12.2017

Jā, ir ļoti svarīgi lietot tikai īsto PsoriFix! Nelaimīgā kārtā es vienreiz nopirku viltotu produktu un mans stāvoklis pasliktinājās. Šis produkts nav pieejams aptiekās...

Linda, 36

17.12.2017

Veiksmīgai slimības novēršanai noteikti nepieciešams īstais līdzeklis. PsoriFix aptiekās atrodams ļoti reti. Tas netiek ražots lielos daudzumos. Tāpēc labāk to pasūtīt mājaslapā. Tā iegāde šādā veidā ir ātrāka un uzticamāka!

Mareks, 39

16.12.2017

Linda, es šī veida medicīnu uztveru skeptiski. Es tiešām neticu, ka, sajaucot eļļas un "ķīmiskas" antiseptiskas sastāvdaļas, tu vari izārstēt psoriāzi! Vai nu tev tā bija maigā formā, vai arī tev psoriāzes vispār nebija!

Linda, 36

16.12.2017

Marek, diagnozi noteica respektabls un augsti uzticams ārsts. Es piekrītu, ka mana situācija nebija pamesta novārtā. Es devos pie ārsta nekavējoties, tikko kā pamanīju pirmos simptomus. No otras puses, es zinu par situācijām, kad PsoriFix ir palīdzējis cilvēkiem, kuri cieta no psoriāzes 10 un pat vairāk gadus.

Maija, 28

16.12.2017

Man arī šī slimība ir sākuma stadijā. Es noteikti to pamēģināšu! Es negribu aizlaist šo slimību vēl tālāk.

Andris, 51

15.12.2017

Piekrītu Lindai! PsoriFix var palīdzēt ikvienam, neatkarīgi no slimības stadijas. Es jau guvu mācību. 7 gadus ārstējos bez rezultātiem. Pēc tam, kad lietoju PsoriFix, es sajutu uzlabojumus jau tikai pēc mēneša! Es iesaku sākt to lietot!

Valija, 47

15.12.2017

Man jāsaka, ka PsoriFix tika galā mana vīra psoriāzi 2-3 mēnešos. Viņa stāvoklis bija smags. Viņš nevarēja lietot hormonus, kā arī viņš ir alerģisks pret ziedēm. PsoriFix viņam derēja perfekti!

Anna, 35

15.12.2017

Paldies, ka dalījies savā pieredzē ar mums! Es arī ciešu no depresijas, tieši tāpat, kā tu agrāk... Mana slimība progresē, un konvencionālā ārstniecība galīgi nepalīdz.

Linda, 36

15.12.2017

Anna, nepadodies! Viss būs labi! Es ticu, ka šis līdzeklis tev noteikti palīdzēs!

Aleksa, 19

14.12.2017

Vai var lietot PsoriFix, ja ir alerģija pret mandelēm?

Linda, 36

14.12.2017

Par to labāk apspriedies ar savu ārstu! Es gan nevaru atsaukt atmiņā situāciju, kurā PsoriFixbūtu izraisījis alerģisku reakciju. Starp cilvēkiem, kas lieto PsoriFix , ir daudzi ar pastāvīgām alerģijām.

Krista, 44

14.12.2017

Kā šīs eļļas ārstē slimības cēloni? Ādas bojājumi ir tikai sekas...

Linda, 36

14.12.2017

Eļļas neārstē. Tās palīdz ķermenim cīnīties ar problēmu. Tās veicina ādas metaboliskos procesus, nodrošina vitamīnus un minerālvielas, uzlabo mikrocirkulāciju utt. Kopumā tās nodrošina labāku veselības stāvokli.

Jurčiks, 29

13.12.2017

Izskatās labi, es pamēģināšu! Nieze mani tiešām nomoka, tieši tāpat kā sadzīvošana ar šo slimību!

Sandra, 40

13.12.2017

Varu piebilst, ka PsoriFix palīdzēja arī man, taču ne tik ātri, kā tavā gadījumā. Protams, es arī cietu no psoriāzes daudz ilgāk, vismaz 10 gadus.

Jānis, 37

13.12.2017

Mana ārstēšanās ar PsoriFix ilga 6 mēnešus. Es to nenožēloju! Tas ir vienīgais produkts, kas noteikti ir atvieglojis manu dzīvi. Visiem pārējiem produktiem nebija līdzīgu rezultātu, pat pēc vesela gada.

Agija, 18

12.12.2017

Tavs stāsts man patiešām palīdzēja. Es uzsākšu ārstēšanos un beidzot atkal jutīšos vesela!

Sandra, 28

12.12.2017

Kāpēc tu turpini lietot PsoriFix pat pēc tam, kad esi tikusi vaļā no psoriāzes? Tas ir nepieciešams? Vai tas var kļūt par atkarību?

Linda, 36

12.12.2017

Protams, ka tas nav nepieciešams! Tāpat es nevaru kļūt atkarīgā. Manā gadījumā tika skartas plašas ādas zonas. Tas atstāja plankumus uz ādas. Es teiktu, ka esmu pārāk uzmanīga, lai arī mans ārsts saka, ka man nav, par ko raizēties.

Karlīna, 48

11.12.2017

Paldies par stāstu! Es pēkšņi sāku ticēt, ka varētu atbrīvoties no psoriāzes! Es noteikti aprakstīšu savu pieredzi, kad būšu lietojusi PsoriFix!

Juris, 59

11.12.2017

Es pamēģināju PsoriFix pagājušogad. Tas man ļoti palīdzēja. Es to sirsnīgi iesaku visiem.

Ivars, 32

11.12.2017

Mana māte šo līdzekli lietoja mēnesi. Tagad viņa ir ļoti laimīga! Vairāk neparādās jauni pleķi, un arī vecie sāk pazust un pat pilnībā izgaist. Es tiešām ceru, ka viņa aizmirsīs par psoriāzi uz visiem laikiem.

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .