Příběh o mojí proměně

Zveřejněno 17.12.2017, 19:51 |

 

Autor: Katrin

Pravděpodobně všichni dobře znáte příběh o ošklivém káčátku. V tomto příběhu káčátko vyroste a stane se z něho krásná labuť. Můj příběh je ale úplně jiný.


Až do dokončení střední školy jsem byla nejošklivější dívka ve třídě. Nyní už rozumím tomu, že moje obličejové rysy jsou ve skutečnosti krásné, ale ty velké, nechutné pihy, pigmentové skvrny a ošklivé pupínky po celém obličeji ze mě dělaly monstrum.


Chovali se ke mně s pohoršením a lítostí. Kluci mě stále ponižovali - nedhci si na to ani vzpomínat…

Byla jsem jako teenager stále v depresi a nerada jsem se fotila.


Protože jsem neměla v podstatě žádný osobní život, vynikala jsem ve studiu a dostala jsem se na prestižní vysokou školu. Většina lidí z mojí školy byli, jak jsem doufala, vzdělaní a slušní lidé a nikdo z nich si ze mě nedělal otevřeně legraci, i když jsem často slyšela, že si o mně za zády šeptají. Dívky mě neustále otravovaly s radami ohledně krémů, masek, sér, kosmetiček a procedur, ale já jsem byla nejchudší student z celé naší skupiny a jednoduše jsem si nemohla dovolit péči, kterou mi doporučovali.


Byla jsem posedlá tím, že musím najít efektivní a levný lék na svůj problém. Procházela jsem tisíce fór a hledala jsem stovky a stovky článků na internetu a zkoušela i ty nejšílenější recepty. Někdy mi tyto recepty přinášely skutečně příšerné výsledky.

Katastrofické následky lidových metod léčby.


Už jsem to chtěla úplně vzdát. Moje akné nemizelo a pigmentové skrvny se stále jen zhoršovaly. Byla jsem v depresi, vyhýbala jsem se lidem a nedokázala jsem se ani podívat na dívky ve své třídě, které stále chodily na rande s kluky a trávily s nimi veškerý svůj volný čas.Postupně jsem se začala smiřovat s tím, že skončím jako stará panna, která prožije celý svůj život o samotě se svými kočkami. Ze zvyku jsem stále hledala na internetu, i když už jsem neměla naději, že se svého problému zbavím.


Vše se změnilo, když mi bylo 22 let. Kromě mých rodičů a mojí rodiny se mnou nikdo nechtěl slavit. Ani tento rok to nebyla výjimka. Moje matka mi dala k narozeninám obrovskou tašku plnou kosmetických produktů (říkala jsem si: "Jak originální!") a mimo jiné jsem v ní našla několik značek, o kterých jsem nikdy předtím neslyšela. Rozhodla jsem se vyzkoušet Ultimate Whitetning Cream. Psalo se na něm, že je to produkt, který vás zbaví pigmentace a skvrn na pleti. Pečlivě jsem dodržovala pokyny a stalo se něco, co by mě nenapadlo ani v těch nejdivočejších snech - moje pleť se začala spravovat!

 

Byla jsem v sedmém nebi! Konečně jsem se cítila krásná! Všechny problémy, se kterými jsem celý život bojovala, zmizely za měsíc a půl! Skvrny, pihy, akné… všechno! Tento zázračný krém mi skutečně změnil život! Už mě netrápily pocity nejistoty. Samozřejmě trvalo dlouho, než jsem se naučila mít sama sebe ráda a akceptovat se, ale kdybych měla stále stejné problémy, nikdy by se mi to nepodařilo.Po 2-4 týdnech používání tohoto krému


Když se nad tím zamyslím, jsem smutná, že jsem tento krém nenašla o dva nebo tři roky dříve. Začala jsem si o tomto krému zjišťovat více informací a našla jsem jedinou oficiální webovou stránku , kde si ho můžete koupit za velkoobchodní cenu. Koupila jsem si dvě tuby, ale dříve, než jsem vypotřebovala čtvrtinu té druhé, moje akné i skvrny zmizely a už se nikdy nevrátily! Ani na jaře se mi nezačaly dělat žádné pupínky. Bylo to jako zázrak!


Proto jsem se rozhodla sdílet svůj příběh otevřeně a bez zábran. Lidé, kteří trpí stejným problémem jako já by měli vědět o Ultimate Whitening Cream . Je možné, že ne každý dosáhne takto neuvěřitelných výsledků jako já, takže ráda uslyším o vašich zkušenostech s tímto krémem. Pište komentáře a sdílejte se svými přáteli, možná tento příspěvek změní život i někomu jinému!


S láskou, vaše SpottyGirl

p.s. Pokud nechcete skončit s falešným produktem, neobjednávejte si tento krém z žádné jiné webové stránky. Níže najdete odkaz, který vede přímo na webovou stránku výrobce.


Komentáře:


Markéta

SpottyGirl, jsi neuvěřitelně odvážná, že ses s námi podělila o svůj příběh! Já bych nikdy nesebrala dost odvahy! Mám z vás radost!


Před 5 minutami | Odpovědět

SpottyGirl

Děkuji, drahá! Já chci jen pomoci ostatním jako jsem já!


Před 7 minutami | Odpovědět

Žirafa

Wow, to je skvělý produkt! Měla bych to doporučit své kamarádce… trpí pigmentovými skrvnami už léta…


Před 11 minutami | Odpovědět

Rybička88

Chápu tě! Mívala jsem příšerné akné a Ultimate Whitening Cream mi opravdu pomohl když jsem ho v minulosti používala!


Před 14 minutami | Odpovědět

SuperBeat

Myslím, že bych si měla tento krém co nejdříve sehnat…


Před 16 minutami | Odpovědět

WalkingDeadGirl

Kde jste s tímto odkazem byla? Objednala jsem si tento krém za dvojnásobnou cenu a vůbec nefungoval! Jsem si skoro jistá, že jsem koupila padělek! :(((


Před 17 minutami | Odpovědět

IronGirl

Je opravdu možné, že něco tak skvělého stojí tak málo peněz?


Před 18 minutami | Odpovědět

ŘekniTo

Ano, Ultimate Whitening Cream mi opravdu pomohl mi skutečně zachránil život!


Před 20 minutami | Odpovědět

Maličká

Pravděpodobně do toho přidali trochu kyseliny chlorovodíkové, proto to funguje


Před 21 minutami | Odpovědět

Slaboušek

Přidali do toho kyselinu chlorovodíkovou, proto to funguje


Před 49 minutami | Odpovědět

Aronia

Zdá se, že to obsahuje pouze přírodní ingredience. Právě jsem to začala používat, zatím ještě nevím, jestli to funguje


Před 23 minutami | Odpovědět

ŽraločíZub

Prvních výsledků jsem si všimla zhruba po 6 dnech


Před 24 minutami | Odpovědět

Štěňátko

Rozhodně to musím objednat pro svoji sestru! Je to teenagerka, kterou velmi trápí její akné :((((


Před 25 minutami | Odpovědět

Osudová

To jsou jen hloupé komplexy, nikdo by se neměl starat o to, jak vypadám!


Před 34 minutami | Odpovědět

Štěňátko

Když se bude sama sobě více líbit, neměla by ses o to starat ty!


Před 39 minutami | Odpovědět

Trattoria

Proč tento krém neexistoval před 20 lety?


Před 41 minutami | Odpovědět

Zoretta

Moje nejlepší kamarádka o tomto krému pořád mluví


Před 44 minutami | Odpovědět

Duchařka

Koupila jsem si před rokem dvě tuby a vypotřebovala jsem jen jednu a půl tuby tohoto krému a naprosto jsem se zbavila svého problému, tento produkt je úžasný!


Před 49 minutami | Odpovědět


Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .