Unikátna technika, ktorá vám pomôže zbaviť sa vbočeného palca za 2 mesiace!

 796 
  •  
  •  
  •  
  •  

Výrastok na palci na nohe je známa vec. Tento problém nemá len estetický tienistú stránku. Deformácia nespôsobuje len to, že vaše nohy vyzerajú škaredo, ale tiež spôsobuje nepríjemný pocit a bolesť pri chôdzi, a výber obuvi sa tak stáva skutočnou výzvou.

Moderná medicína sa už dlho snažila vyriešiť otázku, ako bez chirurgického zákroku odstrániť túto závadu počas niekoľkých mesiacov? A konečne máme odpoveď!

Až doteraz bola najúčinnejšia liečba "hrčí" cez operačnú korekciu. Ale to je drahý a riskantný postup, ktorý nie je zárukou dobrého výsledku. V 39 prípadoch zo 100 došlo k recidíve ochorenia.

Pre tých, ktorí chcú zabrániť tejto krajnej možnosti, odborníci vyvinuli špeciálny fixátor "Valgus 2 in 1". Jeho hlavným cieľom je znížiť traumatický dopad na oblasť palca a tým zastaviť bolesť a zápal.

ortopedicka pomocka je vyrobena zo špeciálneho silikónu umožňujúci tesný kontakt s nohou, má anatomický tvar a pevne fixuje kĺb. To umožňuje rovnomerné rozdelenie zaťaženia pri chôdzi. Choroba sa zastaví a po niekoľkých mesiacoch sa palec vráti do svojej prirodzenej polohy a prinisie vám úľavu od bolesti v nohách.

Štúdie zahŕňajúce 1.500 účastníkov ukázali, že každodenné používanie "Valgus 2 in 1" pomáha úplne odstrániť vbočený palec v priebehu niekoľkých mesiacov. "Valgus 2 in 1" pomáha zbaviť sa vbočeniu palca počas niekoľkých mesiacov bez ohľadu na štádium choroby.

KLINICKY OVERENÉ!

Vbočený palec úplne zmizne po 1 mesiaci v 97% prípadov.

Na dosiahnutie požadovaného terapeutického účinku sa denný fixátor musí nosiť aspoň 6 -10 hodín denne. Pre dosiahnutie maximálneho efektu je nutné použiť špeciálny nočný fixátor počas spánku. Pozitívne výsledky sú dosiahnuté vďaka dlhšej expozícii. Pri nosení Valgus 2 V 1 nespôsobuje nepríjemné pocity. Denný fixátor sa môže nosiť bez povšimnutia s akýmkoľvek typom obuvi.

POZOR!

Deformácia chodidla je dedičný problém. Ak vaši príbuzní trpia touto chorobou, vaše riziko vzniku hallux valgus sa zvyšuje. "Valgus 2 in 1" sa odporúča ako prevencia pri prvých príznakoch ochorenia.

Fixátor sa tiež odporúča pre ploché nohy, pri častom nosení nepohodlnej a úzkej obuvi (predovšetkým ženy, ktoré rady nosí vysoké podpätky).

V roku 2014 bol Valgus 2 in 1 vyhodnotený ako “prielom v liečbe hallux valgus". S jeho uvedením na trh sa potreba operácií znížila 7 krát.

Teraz existuje veľa ďalších rôznych podobnývh produktov na trhu. Ale sú oveľa menej efektívne než Valgus 2 in 1 a okrem toho sú veľmi nepohodlné na použitie.

Aby sa zabránilo nákupu falzifikátov, odporúčame nákup na oficiálnych internetových stránkach výrobcu. Iba tu dostanete originálny licencovaný produkt so všetkými deklarovanými vlastnosťami.

OBJEDNAŤ
 

KOMENTÁRE

GIZELA DEMETEROVÁ
 13.12.2017

O MÔJ BOŽE! Ako môžete s takými strašnými vbočenými palcami vôbec chodiť?

VALÉRIA SMATANOVÁ
 13.12.2017

Je to veľmi nepríjemné, ja viem. A s najväčšou pravdepodobnosťou to aj veľmi bolí!

RŮŽENA LEICHTOVÁ
 14.12.2017

Mám tento problém už 6 rokov a každý rok je to čím ďalej horšie. Skúšala som mnoho tradičných receptov, ale tie len zmierňujú bolesť. Môžem len ťažko nosiť nejaké topánky. Myslím, že vyskúšam Valgus 2 in 1 Dúfam, že to pomôže!

HELENA TIBITANZLOVÁ
 14.12.2017

Prosím, povedzte mi, niekto to skúsil? Naozaj to pomôže?

ANDREA DOHNALOVÁ
 14.12.2017

Objednala som si jeden pre seba pred 4 mesiacmi. Mala som vbočené palce na oboch nohách! Nemohla som nájsť pohodlnú obuv, nemohla som nosiť nič iné ako staré beztvaré boty. Požiadala som lekárov o radu, a oni navrhli operáciu, ale rehabilitácia by trvala pol roka! A je to bolestivé, stále to odkladám.

IZABELA ANDREJČÁKOVÁ
 15.12.2017

Neľutujem toho! Akonáhle som sa dozvedela o "Valgus 2 in 1", objednala som si. Nosím ho pravideľne už skoro tri mesiace, denný a nočný efekt je skvelý! Pľuzgier zmizol takmer okamžite a kĺby obnovili svoj tvar. Teraz nosím fixátor po celú dobu, a to aj s vysokými podpätkami!

JANA FIEDOROVÁ
 15.12.2017

Ako zaujímavé, len nedávno, keď som išla k lekárovi, poradil mi tento fixátor. Objednala som si on-line na tomto webe. Je to veľmi pohodlné, balíček mi príde až domov, takže nemusím prehľadať celé mesto, aby som to našla.

SIMONA PAVLASOVÁ
 16.12.2017

Neľutujem toho! Akonáhle som sa dozvedela o "Valgus 2 in 1", objednala som si. Nosím ho pravideľne už skoro tri mesiace, denný a nočný efekt je skvelý! Pľuzgier zmizol takmer okamžite a kĺby obnovili svoj tvar. Teraz nosím fixátor po celú dobu, a to aj s vysokými podpätkami!

Mám novú prácu. Predtým som väčšinou sedela, a teraz musím stáť po celý deň (od 7 hodín ráno do 6 hodín večer), čo mi spôsobilo deformáciu palca. Moje prsty sú tesne vedľa seba, mám škaredý pľuzgier a ako by to nestačilo, bolí to ako čert. Neviem, čo mám robiť. Chirurgický zákrok? Ale ja ani nepoznám dobrého lekára. Prosím, dajte mi vedieť, ak máte dobrú radu!

KATARÍNA HASMANOVÁ
 16.12.2017

Bola som na operácii pred 7 rokmi. Je pravda, že je to veľmi bolestivé! Hojenie trvalo dlho a bolo ťažké. Na začiatku to bolo v pohode, ale všetko sa vrátilo. Pľuzgiere začali rásť, chôdza bola pre mňa znovu nočná mora. Napadlo ma, že celý život budem trpeť, ak mi ani operácia nepomohla. O tri mesiace neskôr som sa nakoniec začal cítiť ako ľudská bytosť. Použila som “Valgus 2 in 1”. Nemám žiadnu bolesť, a palec je stále na správnom mieste. Problém už ma nedesí! Odporúčam všetkým!

PAVLÍNA BIELA
 17.12.2017

Objednala dom si "Valgus 2 in 1" len pre prevenciu tohto problému. Vyberám si topánky nie kvôli pohodliu, ale pre krásu. Niekedy to bolo neznesiteľné ich nosiť, ale snažila som sa. Po nejakom čase ma kĺby začali bolieť a palce boli neprirodzene skrútené. S týmto fixátorom sú všetky nepríjemné pocity preč po týždni používania. Teraz ho nosím po celú dobu! Čo je oveľa pohodlnejšie, že sa hodí ku každému páru topánok!

ANTÓNIA VESECKÁ
 17.12.2017

Čo ženy neurobia pre krásu! Ničia si nohy nosením topánok s vysokými podpätkami! Mali by ste mysleť viacej na zdravie, ako na krásu! Dôsledky sú desivé!

OLGA POTUŽÁKOVÁ
 17.12.2017

Čo mám robiť? Nosiť iba ortopedickú obuv? Niekedy to nie je obuv, ktorá spôsobuje také problémy, ale aj dedičnosť v rodine.

LEA JANKOVCOVÁ
 17.12.2017

Počula som, že je vhodné, aby robiť jodovú kúpeľ nôh.

LAURA HORVÁTHOVÁ
 17.12.2017

Močová terapie je tiež užitočná. Posúďte sami, naozaj jód pomôže? Maximálne tak od bolesti. Vbočeného palca a výrastu jemožné sa zbaviť iba rýchlym spôsobom - pomocou chirurgického zákroku, alebo postupne a bez bolesti – s fixátorom.

JÚLIA KAFKOVÁ
 17.12.2017

Správne ste to povedali. Ľudová medicína môže zmierniť len bolesť, nič viac.

OBJEDNAŤ
20
Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .